lata: 2007, 2008, 2009, 2010, 2011, 2012, 2013, 2014, 2015, 2016, 2017, 2018, 2019
Sudecka Młodzieżowa Liga Sportowa - edycja XI, lato 2015
CROSS - END - 19 września 2015 r. (sobota)
      Zawody rowerowe dla dzieci i młodzieży. Biuro zawodów - teren Polany Jakuszyckiej - Szklarska Poręba-Jakuszyce. Po raz pierwszy dodatkową atrakcją była konkurencja dla rodziców i opiekunów na rowerach, którzy mieli do przejechania dystans z Polany Jakuszyckiej do Osady Orle i z powrotem. Tradycyjnie wszyscy uczestnicy po zawodach mogli skorzystać z gorącego poczęstunku.
Regulamin Wyniki Galeria zdjęćSudecka Młodzieżowa Liga Sportowa - edycja XI, lato 2015
CROSS - WRZOS - 5 września 2015 r. (sobota)
      Zawody rowerowe dla dzieci i młodzieży. Biuro zawodów - teren przylegający do Chaty Izerskiej w Szklarskiej Porębie Dolnej, ul. Piastowska 32. Tradycyjnie wszyscy uczestnicy po zawodach mogli skorzystać z gorącego poczęstunku w oczekiwaniu na rozdanie medali i dyplomów.
Regulamin Wyniki Galeria zdjęćWarsztaty: "Rowerowa Kraina od kuchni" - 30 czerwca 2015 r.
      Dzięki pozyskanym środkom finansowym w ramach Miejskiego Programu Profilaktyki i Przeciwdziałania Alkoholizmowi i Narkomanii 30 czerwca 2015 r. przeprowadziliśmy warsztaty dla dzieci ze świetlicy środowiskowej "PLUS" w Szklarskiej Porębie. W trakcie zajęć dzieci i młodzież mogły dowiedzieć się jak powstały i są utrzymywane trasy Rowerowej Krainy. Każdy mógł też spróbować wykonać oznaczenia rowerowe takie same jak na trasach wykorzystując materiały przygotowane przez Stowarzyszenie Cyklistów Szklarska Poręba na dwóch kółkach. Po zakończeniu wszyscy zostali zaproszeniu na ognisko z pieczeniem kiełbasek i słodkim poczęstunkiem.
Galeria zdjęćSudecka Młodzieżowa Liga Sportowa - edycja XI, lato 2015
CROSS - CHATKA ROBACZKA - 20 czerwca 2015 r. (sobota)
      Zawody rowerowe dla dzieci i młodzieży odbyły się na łące obok Schroniska Turystycznego Chatka Robaczka, ul. Żeromskiego 23 w Szklarskiej Porębie. Po zakończeniu zawodów wszyscy zawodnicy wraz z rodzinami byli zaproszeni na grila z pieczeniem kiełbasek oraz sernik domowej roboty upieczony przez gospodarza schroniska. Na koniec odbyło się uroczyste wręczenie medali i dyplomów.
Regulamin Wyniki Galeria zdjęćSudecka Młodzieżowa Liga Sportowa - edycja XI, lato 2015
CROSS - CZERWONAK - 1 maja 2015 r. (piątek)
      Zawody rowerowe dla dzieci i młodzieży. Biuro zawodów - teren bazy harcerskiej Czerwonak ul. Kasprowicza. Tradycyjnie wszyscy uczestnicy po zawodach mogli skorzystać z gorącego poczęstunku.
Regulamin Wyniki Galeria zdjęćMemoriał Jurka Zawadzkiego - 1 maja 2015 (piątek)
      IX Memoriał Jurka Zawadzkiego - współtwórcy systemu tras rowerowych w okolicy Szklarskiej Poręby wystartował w tym roku przy bazie harcerskiej "Czerwonak" przy ul.Kasprowicza 45 w Szklarskiej Porębie. Uczestnicy mieli do pokonania około 30 kilometrową trasę biegnącą głównie po rowerowej piątce oficjalnie nazwanej trasą im. Jurka Zawadzkiego.
Regulamin   Mapa   Profil trasy   Wyniki Galeria zdjęć