Klasyfikacja Open - Memoriał Jurka Zawadzkiego 3 Maja 2008
MTB Szklarska Poręba










Nr imię nazwisko Team miejscowość kategoria czas przejazdu
1 303 Dariusz Poroś Intersport AZS PWR Wrocław Elita 19 do 30 00:44:27,31
2 325 Piotr Formicki Formicki – Bike Kostrzyca Elita 19 do 30 00:46:00,70
3 323 Rafał Ignaczak Formicki – Bike Jelenia Góra Elita 19 do 30 00:46:00,71
4 355 Jarosław Ziółkowski Mazowia MTB Łódź Elita 19 do 30 00:46:32,13
5 357 Krzysztof Tyszecki
Jelenia Góra Master I 31 do 40 00:47:08,41
6 322 Roman Andczak Formicki – Bike Mysłakowice Elita 19 do 30 00:48:29,24
7 304 Ryszard Kolaczek Intersport AZS PWR Wrocław Elita 19 do 30 00:49:05,18
8 317 Krzysztof Kocoń Nowogrodziec Leśna Elita 19 do 30 00:49:29,73
9 306 Mateusz Kaciłowicz
Piechowice Elita 19 do 30 00:49:51,95
10 309 Paweł Dąbrowski Podgórzyn Mirsk Elita 19 do 30 00:52:23,57
11 330 Piotr Maksyrewicz Formicki – Bike Jelenia Góra Elita 19 do 30 00:52:37,93
12 301 Paweł Kimbort Talvi Sport Szklarska Poręba Master I 31 do 40 00:53:47,52
13 307 Krzysztof Baran JDGZ-APC Presmet Podgórzyn Elita 19 do 30 00:54:12,50
14 318 Bartłomiej Bednarski
Węgliniec Elita 19 do 30 00:54:26,22
15 338 Andrzej Zagożdżon
Szklarska Poręba Master I 31 do 40 00:56:25,60
16 302 Jarek Wojczal Piechowice Piechowice Master I 31 do 40 00:56:44,10
17 316 Gerard Jażdżyk
Wojcieszów Junior 15 do 18 00:57:35,03
18 365 Marcin Bednarski Oleśnica Oleśnica Elita 19 do 30 00:59:21,28
19 340 Tomasz Jawuszkiewicz
Jelenia Góra Master I 31 do 40 00:59:33,91
20 311 Grzegorz Woźniak Podgórzyn Jelenia Góra Master I 31 do 40 00:59:37,77
21 335 Rafał Leszczawski
Szklarska Poręba Junior 15 do 18 00:59:46,16
22 329 Daniel Oliwa
Szklarska Poręba Junior 15 do 18 01:00:26,58
23 319 Ireneusz Taraszkiewicz Talvi Sport Szklarska Poręba Master II od 41 01:00:35,30
24 346 Karol Januszkiewicz
Jelenia Góra Elita 19 do 30 01:01:05,08
25 321 Jarosław Szwajcer
Poznań Master I 31 do 40 01:01:36,95
26 362 Piotr Szewierski
Łódź Elita 19 do 30 01:02:29,44
27 324 Patryk Kaczmarczyk
Szklarska Poręba Junior 15 do 18 01:02:36,21
28 333 Piotr Lepka
Szklarska Poręba Master II od 41 01:03:00,53
29 308 Paweł Mikołajczak
Świeradów Zdrój Elita 19 do 30 01:03:00,54
30 352 Mateusz Podgórski Poly – MTB Team Wrocław Elita 19 do 30 01:03:48,10
31 312 Kornel Jezierski Podgórzyn Podgórzyn Master I 31 do 40 01:04:09,12
32 313 Edward Lascioli
Szklarska Poręba Master II od 41 01:04:24,36
33 310 Piotr Romaszewski
Warszawa Master I 31 do 40 01:05:03,80
34 320 Marek Dembiński CGS Auto – Wache Poznań Master I 31 do 40 01:06:26,93
35 305 Michał Szpak Azymek Zdzieszowice Zdzieszowice Junior 15 do 18 01:06:33,08
36 331 Wiesław Kaczmarczyk
Szklarska Poręba Master II od 41 01:08:31,98
37 328 Aleksander Parucki
Suchy Las Junior 15 do 18 01:09:01,24
38 327 Robert Parucki
Suchy Las Master II od 41 01:09:11,09
39 359 Adrian Tyszecki
Jelenia Góra Junior 15 do 18 01:09:19,66
40 342 Mirosław Prot
Jelenia Góra Master II od 41 01:10:07,11
41 326 Paweł sobota
Szklarska Poręba Elita 19 do 30 01:16:14,43
42 315 Agata Dzieniszewska
Jelenia Góra Junior 15 do 18 01:16:56,19
43 314 Marek Dzieniszewski
Jelenia Góra Master II od 41 01:16:57,21
44 364 Tomasz Szelestowski
Jelenia Góra Junior 15 do 18 01:16:59,04
45 363 Krzysztof Borys
Gierutów Elita 19 do 30 01:17:15,34
46 350 Piotr Kaczmarski
Szklarska Poręba Master I 31 do 40 01:20:15,91
47 332 Adrian Wójcik Insider Wrocław Master I 31 do 40 01:20:27,94
48 358 Maria Tyszecka
Jelenia Góra Master I 31 do 40 01:23:38,30
49 343 Larysa Bachanek
Szklarska Poręba Master I 31 do 40 01:26:55,84
50 347 Jarosław Piś BIKE TEAM Szklarska Poręba Szklarska Poręba Master I 31 do 40 01:25:55,84
51 339 Artur Leszczawski
Szklarska Poręba Master II od 41 01:29:30,75
52 336 Dawid Leszczawski
Szklarska Poręba Junior 15 do 18 01:31:00,16
53 334 Katarzyna Wójcik
Wrocław Elita 19 do 30 01:35:16,30
54 337 Piotr Garbarczyk
Szklarska Poręba Junior 15 do 18 01:46:48,02
55 361 Joanna Wrzeszczak BABOLE Jelenia Góra Elita 19 do 30 01:47:25,62
56 360 Małgorzata Maczkiewicz BABOLE Jelenia Góra Elita 19 do 30 01:47:25,63
57 356 Jarosław Tereszkiewicz
Szklarska Poręba Master II od 41 01:48:05,69
58 345 Łucja Barzak
Szklarska Poręba Junior 15 do 18 01:55:46,01
59 344 Marek Barzak
Szklarska Poręba Master II od 41 01:55:47,32
60 351 Piotr Matuszek
Wrocław Master I 31 do 40 01:57:06,39
61 341 Irena Myśliwiec
Szklarska Poręba Master II od 41 02:02:28,28
62 349 Zbigniew Jungek
Piechowice Master II od 41 02:12:07,04
63 348 Zofia Jungek
Piechowice Master II od 41 02:12:23,85
64 354 Adam Duszak
Osolin Junior 15 do 18 02:17:09,74
65 353 Dariusz Duszak
Osolin Master I 31 do 40 02:17:11,74